Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Litery przestrzenne - zastosowanie w reklamie

W czasach, kiedy treści marketingowe wydają się atakować przechodniów na każdym kroku, nie jest łatwo stworzyć reklamę, która zostanie zauważona i będzie jednocześnie atrakcyjna wizualnie. Z jednej storny reklamodawcy pragną wpisać się w panujące trendy, z drugiej poszukują czegoś co zostanie dostrzeżone. Litery przestrzenne to rozwiązanie, które może być odpowiedzią na te potrzeby. Sprawdź, jak możesz w ciekawy sposób wyróżnić się na tle konkurencji.

Widoczne i estetyczne

Estetyka i widoczność nie zawsze idą ze sobą w parze, jeśli chodzi o reklamę. Trzeba przyznać, że niektóre bannery czy szyldy reklamowe zostały stworzone tylko po to, aby rzucały się w oczy. Czy to jedyny sposób na wyróżnienie się? Niekoniecznie! Litery przestrzenne dają możliwość stworzenia czegoś, co łączy obie te cechy. To nowoczesna forma reklamy, która z pewnością zostanie zauważona przez odbiorcę i doceniona ze względu na estetyczny wygląd. Litery tworzą napisy, która mogą prezentować zarówno logo jak i wybrane hasło reklamowe. Świetnie sprawdzą się zarówno jako szyld zewnętrzny jak i ozdoba wewnątrz budynku. Takie rozwiązanie gości już w wielu kawiarniach, restauracjach czy korporacjach.

Daj się zauważyć nawet w nocy

Litery przestrzenne mogą być także podświetlone na różne sposoby, co sprawia że są widoczne także po zmroku. Nie da się ukryć, że w tym przypadku ich atrakcyjność jeszcze bardziej wzrasta. W zależności od wybranej formy mogą być podświetlane same litery lub światło może zostać rozproszone tak, aby tworzyć wokół nich świetlną aureolę. To nowoczesna forma, więc zadbano tutaj także o ekonomiczność i ekologiczność tego rozwiązania. Podświetlenie wykonane jest ze światła LED, które jest trwałe i zużywa niewielkie ilości energii. Możliwe jest także zastosowanie czujników, które sprawiają, że podświetlenie włącza się automatycznie tylko wtedy, kiedy jest rzeczywiście taka potrzeba.

Gdzie można wykorzystać litery przestrzenne?

Litery przestrzenne mają całą masę zastosowań, a ich parametry dostosowywane są do potrzeb. Napisy, które mają znajdować się na zewnątrz tworzone są z materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu są trwałe i zachowują swój świetny wygląd przez długi czas. Tego typu litery wykorzystywane są głównie jako szyldy reklamowe czy przyciągające wzrok hasła, gdzie pełnią funkcję reklamową. Jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. Stosowane są także jako znaki informacyjne wewnątrz budynku. Same w sobie są na tyle atrakcyjne, że stanowią także świetną dekorację i wpływają na wizerunek firmy. Często wykorzystywane są także podczas różnego rodzaju eventów firmowych jak i w czasie większych prywatnych przyjęć np. podczas wesela. Wielkoformatowe litery przestrzenne stają się wtedy atrakcją, która tworzy estetyczne i modne tło.