Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Usługi ploterowe - Cięcie styroduru i styropianu Warszawa

Skuteczna reklama wcale nie musi oznaczać konieczności stosowania rozbudowanych, nowoczesnych form. Czasami proste rozwiązania są najlepsze i są w stanie zapewnić efektowną prezentację identyfikacji wizualnej. Do tej kategorii można zaliczyć litery i grafiki wykonane z folii lub styroduru – materiałów tanich, plastycznych i uniwersalnych. Świadczymy kompleksowe usługi ploterowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe projekty.


Cięcie styropianu

Cięcie styropianu to usługa, którą wykonujemy z użyciem specjalistycznych narzędzi. To pozwala nam uzyskać estetyczny efekt, jednocześnie przeciwdziałając kruszeniu się płyty styropianowej w miejscu cięcia. Dysponujemy w pełni wyposażonym, nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu z sukcesami realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia. 

Cięcie styropianu wykonujemy na rzecz klientów biznesowych i prywatnych. Współpracujemy w tym zakresie z branżami budowlaną, wykończeniową i reklamową. Precyzyjne cięcie styropianu to usługa szczególnie polecana klientom zainteresowanym projektowaniem i wykonawstwem precyzyjnych konstrukcji reklamowych oraz elementów dekoracji wnętrz. 

Cięcie sytroduru

Styrodur to tworzywo, które przypomina styropian o twardszej i stabilniejszej strukturze. Wykorzystywany jest nie tylko w branży budowniczej i wykończeniowej, gdyż również znalazł szerokie zastosowanie w reklamie. Z takiego materiału można wykonać napisy, loga i proste formy graficzne. Cięcie styroduru musi być przeprowadzone z użyciem specjalistycznych narzędzi, co wpływa na estetyczny efekt. Dzięki dostępności do profesjonalnych maszyn jesteśmy w stanie wykonać nawet skomplikowany projekt. Jest to możliwe dzięki dobraniu metody cięcia styroduru do konkretnego przypadku.

Usługi ploterowe

Równolegle do obróbki styroduru, oferujemy również możliwość wycinania liter, napisów i form graficznych z folii. Usługi ploterowe wykonujemy na materiałach o różnej grubości i fakturze. Takie projekty mogą być wykorzystane jako reklama na samochód, baner czy szklaną witrynę. W ramach świadczonych usług platerowych zajmujemy się także grawerowaniem i frezowaniem, dopasowując technikę obróbki do indywidualnych oczekiwań i specyfikacji materiału.

Usługi ploterowe – szeroki wybór możliwości

W oparciu o własny park maszynowy realizujemy usługi cięcia ploterowego folii, cięcia konturowego, cięcia i frezowania ploterowego, cięcia styroduru oraz wydruki na folii i banerach. Ploter frezujący (grawerujący) stół roboczy 1500x2000mm. Plotery grawerujące stoły robocze 330x500mm, 200x140m. Ploter tnący max szerokość cięcia 138 cm (media do 152cm) - cięcie z paserami. Ploter termiczny 600x1250 mm.
Wszystkie usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa.