Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

LOGA DO RECEPCJI

W dzisiejszych czasach wizerunek firmy jest niezwykle ważny. Konkurencja na rynku jest duża, a często ciężko wyróżnić się samą jakością usług. Logo recepcyjne to jeden z ważnych elementów wpływających na postrzeganie przedsiębiorstwa przez potencjalnych klientów czy partnerów. Wraz z przemyślanym wystrojem powinno ono stworzyć reprezentatywną przestrzeń, która wpłynie na wizerunek Państwa działalności.

Idealne logo recepcyjne dla Państwa firmy

Logo recepcyjne powinno być przede wszystkim przemyślane i starannie wykonane. Warto zadbać o to, by było dopasowane do parametrów przestrzeni – nie tylko pod względem samego designu, ale również np. rozmiaru. Zarówno zbyt małe, jak i zbyt duże może sprawiać wręcz komiczne wrażenie.

Logo musi być wyraziste i zauważalne, a także czytelne – tak, by nie stwarzać wątpliwości co do nazwy czy profilu działalności firmy. Duże znaczenie ma w tym przypadku np. użyty krój pisma – proste, blokowe litery lub klasyczny szeryfowy font będą świetnie pasować do dużej korporacji czy urzędu. Z kolei te bardziej romantyczne i nowoczesne czcionki sprawdzą się przy reprezentowaniu przedsiębiorstw zajmujących się działalnością bardziej „luźną” lub wręcz artystyczną – agencji reklamowych, firm informatycznych i odzieżowych, galerii sztuki itp.

Nie bez znaczenia są też użyte materiały i wykończenie –mosiądz kojarzy się z klasyką, za to stal czy aluminium z nowoczesnością. Z kolei tworzywa sztuczne oraz styrodur w zależności od zastosowania i wykończenia mogą się wpasować w wiele aranżacji i stylów, tworząc logo recepcyjne dopasowane do konkretnej działalności. Warto zastosować litery przestrzenne – sprawiają one wrażenie unoszenia się nad powierzchnią ściany, przez co są bardziej zauważalne. Efekt ten dodatkowo potęguje podświetlenie, które jednocześnie doda szyku całej aranżacji.

Logo recepcyjne – nasza oferta

Wykonujemy logo recepcyjne dla firm z różnych branż, wykorzystując zaawansowane technologie produkcji oraz naszą wiedzę w zakresie designu. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą sporządzenie projektu logo według wytycznych klienta, doradztwo dotyczące doboru techniki wykonania oraz jego produkcję. Rozbudowany park maszynowy sprawia, że tworzymy estetyczne i dopracowane logo recepcyjne z:

·        styroduru,

·        PCW,

·        plexi,

·        kompozytów, takich jakdibond,

·        mosiądzu,

·        aluminium,

·        stali kwasoodpornej.

Nie stanowią dla nas wyzwania nawet wygórowane wymagania, a nasze urządzenia bez problemu poradzą sobie z wytworzeniem nawet bardzo skomplikowanych i wymagających dużej precyzji elementów.


  logo
recepcyjne   logo do recepcji

  logo recepcyjne
warszawa   akcept

  akcept   akcept