Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Identyfikatory

Identyfikatory osobiste i wojskowe

Specjalizujemy się również w produkcji identyfikatorów. Produkujemy identyfikatory według wzoru na zamówienie Klienta: korzystając z możliwości grawerowania oraz nadruku. Od ponad 20 lat produkujemy identyfikatory dla Wojska Polskiego wg posiadanego zatwierdzonego wzoru. Galeria przedstawia wycinek naszych prac. Zapraszamy do współpracy.

Identyfikatory osobiste

Przez wiele lat prowadzenia działalności zrealizowaliśmy wiele projektów. Wykonujemy identyfikatory osobiste o różnych wielkościach, formach i efektach wykończenia. Zadaniem takich plakietek jest nie tylko możliwość identyfikacji pracowników, ale także pobudowanie profesjonalnego wizerunku firmy. Personel wyposażony w identyfikatory osobiste będzie lepiej rozpoznawalny, a ponadto przyczyni się do reklamowania logo marki. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu identyfikatorów wojskowych i osobistych. Naszym klientom możemy więc zapewnić:

  • dostęp do szerokiego wyboru gotowych formatek do personalizacji,
  • możliwość stworzenia plakietki według indywidualnego projektu,
  • szybki termin realizacji nawet dużych nakładów identyfikatorów wojskowych i osobistych,
  • starannie wykonane produkty o wysokiej trwałości.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co daje nam szerokie pole manewru w tworzeniu różnych form i wzorów. Oferujemy identyfikatory osobiste w postaci klasycznych plakietek, ale jesteśmy także w stanie zrealizować projekty o nietypowych kształtach i rozmieszczeniach grawera. W ramach identyfikatorów wojskowych wykonujemy zamówienie na podstawie dostarczonej specyfikacji, zgodnej z obowiązującymi przepisami.

Zapraszamy do zapoznania z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Wykonujemy identyfikatory osobiste w formie plakietek, tabliczek, breloków i nie tylko. Grawer może zostać naniesiony na dowolnych materiałach, takich jak aluminium, metal, tworzywa sztuczne czy drewno.

Zachęcamy do współpracy.