Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

KASETONY REKLAMOWE

W epoce szybkiego przekazu informacji kasetony reklamowe ponownie przechodzą czas świetności. Duża powierzchnia, a co za tym idzie maksymalny efekt przekazu powoduje, że informacja trafia to odbiorcy z duża siłą marketingową. 

Kasetony reklamowe wykonujemy z Pleksi, Dibondu lub ekonomiczniejszych odpowiedników oraz aluminiowej spawanej konstrukcji. Ramy kasetonów zabezpieczamy lakierem proszkowym wg. kolorystyki klientów. Nowoczesne źródła światła LED
umożliwiają nam idealne rozproszenie światła wewnątrz kasetonu, co powoduje zmniejszenie ilości zużytej energii przy zwiększonej jasności i jednorodności światła. 

Zajmujemy się kompleksową usługą. Od projektu, przez wykonawstwo, kończąc na montażu. Projektujemy oraz wykonujemy podkonstrukcje, mocowania, kute zawiesia.

Znaczenie kasetonów w reklamie

Współczesne społeczeństwo musi stawić czoła nie tylko szybkiemu rozwojowi technologicznemu, ale też nasycaniu rynku produktami i usługami, które trzeba sprzedać. Stąd tak intensywny nacisk reklamy, która dosłownie zasypuje nas wypadając ze skrzynek na listy, Internetu, pracy czy innych środków masowego przekazu. Reklamy można znaleźć na budynkach, pojazdach, torbach zakupowych, odzieży i gadżetach oraz w setkach innych miejsc. Wyróżnienie się w tym natłoku informacji nie jest proste, dlatego agencje marketingowe poszukują nowych, ciekawych rozwiązań. Kasetony reklamowe nie należą do wynalazków ostatnich lat. Pomimo to jednak doskonale zdają egzamin, przekazując informacje istotne dla potencjalnego odbiorcy.

Wyższa jakość i możliwości tworzenia kompozycji

Różnice pomiędzy dawnymi kasetonami, a współczesną ofertą sprowadzają się do wyższej jakości i wytrzymałości materiałów oraz do znacznie większych możliwości ich kształtowania. Nowoczesne kasetony reklamowe, które oferuje nasza firma z Warszawy, znacznie przewyższają trwałością swoich poprzedników. Dzięki temu raz wykonana konstrukcja pełni swoją rolę przez wiele lat. Aluminium czy jego specjalna odmiana – Dibond, pozwalają też na wycinanie oryginalnych kształtów, które dodatkowo przyciągają uwagę. Kasetony reklamowe z podświetleniem doskonale zastępują neony i inne reklamy świetlne. Prosta i tania instalacja znacznie zwiększa widoczność reklamy oraz jej atrakcyjność. Elementy reklamowe umieszczane nad wejściem czy w holu można też uzupełniać literami 3D.kasety reklamowe
Warszawa  akcept  akcept