Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

NEONY

Neony, po wielu latach niszowego udziału neonów w reklamie świetlnej, forma ta wraca do łask i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Napisy wykonane w technice neonu przyciągają wzrok i cieszą formą wykonania. Neony wykonywane są w tradycyjny sposób poprzez gięcie szklanych rur i napełnieniu w zależności od potrzebnego koloru odpowiednim gazem. Z uwagi, że neony zasilane są bardzo wysokim prądem o małym natężeniu szczególną uwagę należy zwrócić na odpowiedni montaż elektryczny. Różnorodność powierzchni do których można zamocować neony daje nam szerokie pole do właściwego przekazu. Neonowe napisy stwarzają nieograniczone możliwości modyfikacji form i zastosowania bogatej gamy kolorystycznej. Są sposobem na wyróżnienie firmy spośród tradycyjnych banerów reklamowych, które są niezauważalne i nie budzą większego zaciekawienia wśród odbiorców. 

Każdy neon zaopatrzony jest w unikalny kod umożliwiający ponowne wykonanie bez konieczności ponownego projektowania elementu. Neonowe napisy mogą stanowić samodzielną formę identyfikacji marki lub zostać wzbogacone o dodatkowe elementy. Ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że można je wzbogacić o dodatkowe efekty świetlne takie jak rytmiczne miganie.

Magia kolorowych neonów

Chociaż neony reklamowe kojarzą się głównie z minionym wiekiem i klimatem nawiązują do stylu retro, wciąż jeszcze cieszą wzrok i przyciągają uwagę kolorowymi światłami. Być może jest to efektem mody na powracanie do przeszłości i stylów z poprzednich epok. Być może też jest to potwierdzenie, że ta forma reklamy doskonale się sprawdza i wciąż może być efektywnie wykorzystywana w promowaniu firm, placówek czy sklepów. Zaletą neonowych napisów jest intensywność ich oddziaływania na wyobraźnię. Jest ona szczególnie skuteczna, jeśli światło i kolory tworzonych kompozycji zostają połączone z ruchem. Po zmroku jest on tym czynnikiem, który w pierwszej kolejności przyciąga uwagę odbiorcy. Dynamiczne neonowe napisy, w których litery rozświetlają się i gasną, towarzyszące im postacie zmieniają pozycję czy też sekwencja włączania elementów opowiada historię, z pewnością budzą ciekawość. Skłaniają też do zatrzymania się, aby zobaczyć, co wyniknie z tej kaskady włączających się świateł.

Neony reklamowe jako wizytówka

Neony reklamowe stwarzają niemal tak samo szerokie możliwości tworzenia kompozycji jak litery przestrzenne 3D. Dzięki temu projekty, jakie powstają w naszej firmie w Warszawie są unikalne. Ich wyjątkowość sprawia, że mogą być doskonałą wizytówką kawiarni, sklepu czy innej firmy, rozpoznawalną po zmroku nawet z bardzo dużej odległości. Identyfikatorami są kolory, kształty liter, dodatkowe elementy graficzne, które tworzą jedyny w swoim rodzaju wzór. Neonowe napisy sprawdzają się też we wnętrzach, w których są swoistym zaproszeniem do wejścia i dyskretnie sugerują, czego można oczekiwać za drzwiami.

Ofertę na neony reklamowe kierujemy do mieszkańców Warszawy i całej Polski.


  neony reklamowe
Warszawa  neonowe napisy