Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

LITERY i LOGO PLEKSI

Logotypy i litery z pleksi charakteryzują się bardzo eleganckim wyglądem. Różnorodność grubości materiału pozwala na swobodne wykonanie loga lub litery. Biorąc pod uwagę, że materiał ten przy pewnych grubościach nie występuje w wersjach kolorystycznych, pokrywa się go natryskowo farbami. Logo z plexi to element identyfikacji wizualnej firmy, ale także forma reklamy. Ze względu na estetykę wykonania, taki nośnik informacji korzystnie wpływa na wizerunek marki. Litery z plexi wraz z logo sprawiają, że odbiorca kojarzy firmę jako profesjonalną i godną zaufania. 

Logo z plexi – stylowe i funkcjonalne

Posiadamy nowoczesny ploter laserowy, który pozwala Nam na wycinanie i grawerowanie elementów wykonanych z pleksi. Jest to materiał dość plastyczny, o szerokich możliwościach personalizacji. Możemy wykonać przestrzenne litery z plexi o różnych wielkościach i stylach wykończenia. Ze względu na dostęp do nowoczesnych maszyn, nie ograniczają nas nawet skomplikowane projekty. Jesteśmy w stanie zrealizować rozbudowane logo z plexi, wymagające sporych nakładów kreatywności. W ramach świadczonych usług nasi klienci mogą liczyć na:

  • indywidualne podejście,
  • szybkie terminy realizacji,
  • profesjonalne doradztwo,
  • pomoc w opracowaniu projektu,
  • możliwość wykonana logo i liter z plexi, z zastosowaniem dodatkowych efektów wizualnych.

Pleksi to materiał o doskonałych parametrach technicznych oraz szerokich możliwościach wykorzystania. Sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i do umieszczenia na zewnętrznej elewacji budynku. Logo z plexi jest łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, co gwarantuje długoletnią trwałość.

Logo i litery z plexi – nieograniczone możliwości personalizacji - Warszawa

Tniemy, gniemy i kleimy pleksi dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać większość pomysłów naszych klientów. Tworzymy litery z plexi z wykorzystaniem zarówno typowych, jak i niestandardowych czcionek. Ponadto możemy je pokryć dowolnym kolorem farby, aby całość była zgodna z identyfikacją wizualną marki.
Zapraszamy do zapoznania z przykładowym portfolio z dotychczasowych realizacji mieszkańców Warszawy i całej Polski. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.


logo z
plexi   akcept 

LITERY i LOGO PLEKSI  akcept 

akcept   akcept