Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Tabliczka informacyjna na drzwi – Warszawa


Tabliczki przydrzwiowe łączą w sobie funkcje informacyjne i dekoracyjne. Niezależnie od miejsca użytkowania – obiektu biurowego, siedziby firmy, siedziby instytucji czy dowolnej organizacji non-profit – tabliczka na drzwi, jak również tabliczka przydrzwiowa wieszana na ścianie stanowi swoistą wizytówkę organizacji. Dlatego też powinna się wyróżniać:
⦁ wysoką jakością i starannością wykonania,
⦁ wysoką jakością zastosowanego materiału,
⦁ poprawnością ortograficzną i gramatyczną grawerowanego napisu,
⦁ trwałością graweru, która zapewnia długotrwałą funkcjonalność oraz estetyczny wygląd tabliczki przez długi czas.

Tabliczka informacyjna na drzwi to nie tylko tabliczka na drzwi biurowe ale również mająca zastosowanie jako tablicy  informacyjne:
⦁ w szpitalach i ośrodkach opieki zdrowotnej, gdzie ułatwiają pacjentom poruszanie się po budynku;
⦁ w siedzibach różnorodnych instytucji, gdzie pozwalają zachować porządek organizacyjny poprzez prawidłowe kierowanie petentów do odpowiednich pokoi;
⦁ w centrach i galeriach handlowych jako tabliczki informujące o umiejscowieniu pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, takich jak: toalety, pomieszczenia gospodarcze, magazyny, przejścia służbowe, stanowiska ochrony i wiele innych;
⦁ w placówkach kulturowo-oświatowych, gdzie pomagają w zachowaniu odpowiedniej organizacji przestrzeni;
⦁ w magazynach, gdzie ułatwia pracownikom jak najbardziej efektywne wykorzystywanie przestrzeni składowania, przy jednoczesnym zachowywaniu określonego porządku zagospodarowania tych przestrzeni;
⦁ w obiektach oferujących powierzchnie biurowo-przemysłowe do wynajęcia, gdzie pełnią funkcję przede wszystkim informacyjną.

Tabliczki na drzwi biurowe i nie tylko – stosowane materiały


Zależnie od warunków, w jakich będzie eksploatowana tabliczka, jak również specyfiki wystroju wnętrza, w jakim zostanie zawieszona możemy zaoferować tabliczki informacyjne z różnych materiałów:
⦁ metalowe,
⦁ szklane,
⦁ z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych,
⦁ drewniane.

Ze względu na funkcjonalność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także przystępną cenę materiału najchętniej wybierane przez Klientów są tabliczki wykonane z tworzyw sztucznych, w tym także plexiglasu. Dużą popularnością cieszą się również tabliczki metalowe.

Wybór materiału na tablice informacyjne na drzwi warto również uzależnić od wybranej metody – graweru laserowego lub nadruku metodą sublimacji. W przypadku drewnianych tabliczek lepiej sprawdzi się grawerowanie laserowe, podczas gdy na tworzywach sztucznych oraz szkle i metalu bardzo dobrze wyglądać będzie grawer wykonany przy użyciu metody sublimacji.

Warszawa – gdzie wykonam wysokiej jakości tabliczki informacyjne na drzwi?


Tabliczki na drzwi biurowe od lat są naszą specjalnością. Wraz ze zmieniającymi się technologiami oraz materiałami oferujemy Naszym Klientom coraz wyższą jakość w coraz niższej cenie. W ofercie posiadamy:
⦁ tabliczki przydrzwiowe wykonywane przy użyciu tradycyjnej metody grawerowania,
⦁ tabliczki przydrzwiowe wykonywane przy użyciu nowoczesnej metody grawerowania laserowego
⦁ tabliczki na drzwi  wykonane przy użyciu ⦁    technologii grawerton,
⦁ tabliczki na drzwi i okna z folii wycinanej ploterowo lub z nadrukiem.

Ze względu na bardzo dobrą relację jakości do ceny oraz trwałości wykonywanych nadruków w szczególności polecamy tabliczki wykonane przy użyciu metody sublimacji (grawerton). Grawerton pozwala na uzyskanie tabliczek charakteryzujących się:
⦁ funkcjonalnością – wykorzystanie termotransferu umożliwia przeniesienie na tabliczkę nawet najbardziej złożonego wzoru, w tym napisu niezależnie od zastosowanego kroju czcionki;
⦁ estetyką wykonania – wykonany w technologii grawertonu nadruk jest wyraźny i czytelny, nie rozmazuje się podczas transferu i jest bardzo trwały w trakcie użytkowania, dzięki czemu tabliczki przydrzwiowe zachowują elegancki i estetyczny wygląd niezależnie od upływu czasu;
⦁ trwałością – termonadruki są odporne na wilgoć, a także uszkodzenia mechaniczne, w tym także zarysowania i zadrapania.
⦁ tabliczki przydrzwiowe wykonane metodą grawertonu zaleca się stosować  wewnątrz budynków.