Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

LITERY 3D LED

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się podświetlane znaki graficzne. Element świecący skutecznie wspiera siłę działania marketingowego. Podświetlane logo 3D wyróżnia się wśród otoczenia, przez co wzbudza zainteresowanie. Ponadto prezentuje się nad wyraz estetycznie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom sposobu podświetleń możemy zaoferować szeroki wachlarz możliwości wykonania: 

Litery i logotypy 3D Led to nowoczesne rozwiązanie dzięki któremu uzyskuje się mocny przekaz informacji bez angażowania dużych kosztów. Nowoczesne moduły LED pozwalają na długoletnie świecenie bez konieczności wymiany elementów świetlnych.

  litery 3d
Warszawa   litery przestrzenne 3d Warszawa   logo 3d
Warszawa


Litery i logotypy wykonane ze STALI KWASOODPORNEJ to idealne rozwiązanie dla firm chcących wyróżnić się jakością i wyglądem stali. Proces wytwarzania liter opiera się na ręcznym gięciu boków stalowych, dzięki czemu uzyskuje się bardzo ładne wyprowadzenie łuków i załamań. Litery podświetlane są od tyłu, dzięki czemu uzyskujemy efekt HALO

Nieograniczone możliwości tworzenia napisów 3D

Jednym z atutów, jaki wyróżnia litery przestrzenne 3D, jest praktycznie brak jakichkolwiek barier w komponowaniu z nich napisów czy symboli logo. Poza ograniczeniami, jakie stwarzają materiały i techniki mocowania, projektowanie napisu czy układu pojedynczych znaków stwarza tak szerokie możliwości, że praktycznie każdy z nich może być unikalny. Do dyspozycji są bowiem nie tylko różne materiały, ale też ich kolory, grubości czy chociażby ogromna liczba krojów czcionek. Dlatego litery 3D cieszą się tak dużym zainteresowaniem projektantów reklam. Wykonane z ich użyciem logo przestrzenne zawsze będzie znacznie lepiej widoczne niż płaskie kasetony reklamowe. Trójwymiarowość kompozycji sprawia, że stwarzają też możliwość ich dodatkowego eksponowania. Jedną z jego form jest podświetlenie LED ukryte wewnątrz liter lub logo 3D bądź też w sąsiedztwie napisu. Za pomocą diod można wydobywać cienie, czy przyciągać uwagę odbiorcy w ciemnym pomieszczeniu lub po zmroku.

Litery 3D a charakter reklamy

Rozmaitość dostępnych czcionek oraz możliwość dowolnego kształtowania materiału sprawiają, że litery przestrzenne 3D mogą w wyraźny sposób akcentować charakter reklamowanej firmy. Przykładowo klasyczne litery blokowe są oficjalne i doskonale zaprezentują urząd, czy korporację. Romantyczna pisanka angielska z kolei idealnie sprawdzi się w reklamie salonu kosmetycznego czy kawiarni. Krojem czcionki można też zaakcentować nowoczesność, a jej układem podkreślić lekkość, dynamikę, uporządkowanie i schematyzm oraz wiele innych cech. Litery 3D oraz logo 3D, które wykonuje nasza firma z Warszawy pozwalają na stworzenie unikalnej wizytówki każdej firmy.


   akcept   akcept

Litery i logotypy wykonane z Aluminium oraz Mosiadzu 

  akcept   akcept