Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

KASETONY TEKSTYLNE

Kasetony Tekstylne to kompromis między dużą powierzchnią, a skomplikowana budową kasetonów Napiętelico. Elementem przekazu jest materiał tekstylny odporny na warunki atmosferyczne. Druk UV umożliwia dowolną formę graficzna oraz odporność na promieniowanie UV. Boki kasetonu malowane są farbami proszkowymi na dowolny kolor. Nowoczesne moduły Led o przeznaczeniu do niskich profili kasetonu umożliwiają równomierne i mocne świecenie całości.

AKCEPT - kasetony tekstylne Warszawa i okolice

Kasetony tekstylne to uniwersalne materiały marketingowe, które wyróżniają się ogromną siłą oddziaływania na otoczenie. Jako doświadczeni profesjonaliści zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też naszym Klientom oferujemy obszerną i różnorodną gamę kasetonów tekstylnych, która daje elastyczne możliwości wyboru.

Wykonujemy nośniki w dowolnych wymiarach, wariantach kolorystycznych i wykończeniach. Oferowane ostateczne rozwiązania wyróżniają się doskonałą jakością wykonania i wysokimi walorami wizualnymi, a to wszystko dzięki użytym do produkcji materiałom. Nasza oferta kasetonów tekstylnych to kompleksowe usługi. Zapewniamy profesjonalną opiekę i indywidualne podejście na każdym etapie współpracy – począwszy od projektu, poprzez realizację, na dostarczeniu i montażu kończąc. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, rzetelność, a co najważniejsze – sprawne działanie i terminowość realizowania wszelkich zleceń – a to wszystko w konkurencyjnych cenach.

Dołącz do obszernego grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą kasetonów tekstylnych oraz zrealizowanymi dotychczas projektami. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych właścicieli przedsiębiorstw z terenu Warszawy i okolicznych miejscowości.

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.


  kasetony
tekstylne   kaseton tekstylny