Zgadzam się Więcej informacji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Statuetka z grawerem – na jakąokazję?

 

Statuetkiszklane z grawerem od wielu lat cieszą się popularnością wśród klientów firmowych,instytucjonalnych oraz indywidualnych. Pierwsi i drudzy zamawiają statuetki ze szkła z grawerem okolicznościowym najubileusze pracownicze oraz inne specjalne okazje. Ostatni korzystają z ofertyspersonalizowanych statuetek na zamówienie, które idealnie sprawdzają się:


- do upamiętnienia jubileuszy rodzinnych – okrągłe urodziny,rocznice ślubu, itp.

- jako symboliczne podziękowania: wręczane rodzicom przez MłodąParę podczas uroczystości weselnych. wręczane przez absolwentówszkół wyższych swoim profesorom,

 jako oryginalne prezenty na specjalne okazje, np. z okazjinarodzin dziecka, awansu zawodowego czy uzyskania tytułu naukowego.

 

Szklanastatuetka z grawerem sprawdza się również jako trofeum, i to nie tylko sportowe.Grawerowane statuetki są wręczane laureatom różnych konkursów i plebiscytów, wtym także rankingów dla najlepszych przedsiębiorstw. Przystępna cena orazwysoka jakość wykonania z możliwością realizacji zamówień pojedyńczych i wielokrotnychsprawiają, że trofea ze szkła ze spersonalizowanym nadrukiem lub grawerem stałysię jednymi z najchętniej wybieranych przez organizatorów konkursów –organizatorów profesjonalnych i amatorskich zawodów sportowych, przedsiębiorcóworganizujących konkursy dla pracowników, placówek wychowawczo-edukacyjnychorganizujących zawody dla swoich podopiecznych, a także organizatorów konkursówogólnokrajowych.

 

Statuetki szklane na zamówienie – już odjednej sztuki

 

Nowoczesnatechnologia grawerowania laserowego na szkle umożliwiająca szybką,wysokojakościową oraz stosunkowo przystępną cenowo realizację zamówień, spowodowałapopularyzację wyrobów takich jak statuetki szklane orazróżnego typu statuetki oraz wyroby dekoracyjne z innych materiałów, do produkcjiktórych wykorzystuje się elementy szklane grawerowane.

 

Prawdziwąrewolucję na rynku usług grawerskich spowodowało upowszechnienie technikilaserowej oraz techniki termotransferu, które znacząco obniżyło kosztodpowiednio graweru oraz nadruku sublimacyjnego. Bardziej opłacalne dlaklientów indywidualnych stało się zamawianie pojedynczych sztuk produktów zespersonalizowanym grawerem. Dodatkowym walorem upowszechnienia powyższych metodgraweru jest możliwość zagwarantowania powtarzalności nawet trudnych izłożonych wzorów niezależnie od liczby wykonanych grawerów – tak na statuetkachszklanych, jak i na wyrobach dekoracyjnych z innych materiałów.

 

Cennik– od czego zależy cena graweru?

 

Nasząspecjalnością są spersonalizowane szklane statuetkiz grawerem laserowym oraz nadrukiem wykonanym metodą sublimacji (tzw. grawerton).Grawerujemy statuetki z  indywidualnympodejściem do realizowanych zamówień. Każda statuetkaszklana opuszczająca naszą Firmę w pełni odpowiada potrzebom orazoczekiwaniom klienta.

 

Ile zapłacę za wykonanie statuetkiszklanej na zamówienie?

 

Cennikusługgrawerskich jest uzależniony od wielu czynników:

wybranej metody graweru – zależnie od specyfiki zamówieniaNaszym Klientom oferujemy grawery wykonywane nowoczesną metodą laserową orazwielokolorowe nadruki wykonywane przy użyciu technologii grawerton;

grawerowanego materiału – choć naszą specjalnością są szklane statuetki, nie kończy się na nich zakresnaszych usług, zależnie od potrzeb Klientów wykonujemy grawer na dowolnych przedmiotachz metalu, szkła, drewna oraz wybranych tworzyw sztucznych;

- rozmiaru graweru;

- objętości zamówienia – zarówno nowoczesna metoda graweru laserowego, jak i metodasublimacji umożliwiają realizację zamówień pojedyńczych jak i wielokrotnych.  

 

W celuuzyskania wiążącej wyceny zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej FirmyAkcept. Obsługujemy przedsiębiorców,klientów indywidualnych oraz zamówienia jednostkowe. Oferujemy bardzo dobrąrelację ceny do jakości.